partner.bluelead

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszego systemu afiliacyjnego, a może napotkałeś trudności podczas kampanii? Napisz do nas, a my znajdziemy rozwiązanie.


Napisz do nas

Pamietaj, że w przypadku wyboru sposobu otrzymania odpowiedzi tradycyjną pocztą, czas otrzymania odpowiedzi na zgłoszenie zostanie wydłużony o czas dostarczenia listu.

Administratorem danych osobowych podanych powyżej, jest Blue Services Sp. z o.o. [więcej informacji]
Administratorem danych osobowych podanych powyżej, jest Blue Services Sp. z o.o. ul. Powstańców Warszawy 19, 81-718 Sopot. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji przesłanego zgłoszenia oraz realizacji obowiązków określonych w przepisach prawa, a w przypadku udzielenia odpowiedniej zgody, również w celu późniejszego marketingu bezpośredniego towarów lub usług Blue Services Sp. z o.o. i marketingu podmiotów współpracujących z Blue Services Sp. z o.o.. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji przesłanego zgłoszenia. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo sprzeciwu co do przetwarzania jego danych w celach marketingowych lub udostępniania jego danych podmiotom trzecim. [zwiń]